26-27 листопада 2014 року практикум

спільно з Національним Університетом харчових технологій відбувся інформаційно-консультаційний практикум на тему: «Європейське законодавство щодо безпечності харчових продуктів та оцінки ризиків

 

_DSC0126

Враховуючи важливість вимог Директив ЄС та вітчизняного законодавства щодо актуальності питань безпеки та якості продукції пивобезалкогольної галузі, компанія «УКРПИВО» 26-27 листопада 2014 року провела  спільно з Національним Університетом харчових технологій інформаційно-консультаційний практикум на тему: «Європейське законодавство щодо безпечності харчових продуктів та оцінки ризиків. Критерії мікробіологічної безпеки для солодових виробництв і підприємств пивобезалкогольної галузі». Практикум був призначений для підвищення кваліфікації  менеджерів з якості, мікробіологів, спеціалістів лабораторій та технологів підприємств галузі.

З доповідями виступили: завідувач сектору наукових основ міжнародних регуляторних актів в сфері харчової та хімічної безпеки, організації послуг та консультацій ДП «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І. Медведя Міністерства охорони здоров’я України», секретар Національної комісії Кодекс Аліментаріус  України Колесник С.Д.; заступник начальника Науково-технічного центру стандартизації, інформаційного забезпечення, підтвердження відповідності та споживчої експертизи ДП «Укрметртестстандарт» Кузьменко Л.О.; завідувач Депозитарію промислових мікроорганізмів Інституту мікробіології і вірусології ім.. Д.К.Заболотного НАН України Головач Т.М., співробітник Наукового центру прикладної інформатики НАН України Броварник В.В. ; завідувач лабораторії мікотоксикології Інституту ветеринарної медицини НААН України Васянович О.М., а також науковці кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства Березка Т.О. і кафедри технології оздоровчих продуктів Карпутіна Д. (НУХТ).    Відбулася презентація провідних фірм-постачальників сучасного обладнання для санітарно-мікробіологічного і хіміко-технологічного контролю продукції в індустрії напоїв, а також ефективних миючих і дезінфікуючих засобів, що використовуються на підприємствах харчової промисловості.

У роботі практикуму прийняло участь 60 осіб з 41 підприємства галузі.