Колектив компанії «Укрпиво» висловлює щирі співчуття усій сім’ї з приводу смерті Леона Романовича

У суботу, другого квітня, перестало битися серце дорогої і поважної людини пиво безалкогольної галузі України – на вісімдесят першому році життя пішов від нас Ліпецький Леон Романович. Народившись у простій багатодітній родині міста Бердичева, він пройшов довгий трудовий шлях від робітника Бердичівського рафінадного заводу до директора Бердичівського пивоварного заводу, і обіймав цю посаду до кінця своїх днів.

Відданість своїй праці здобули йому велику повагу і любов усіх, хто його знав.

Протягом трудової діяльності Леона Романовича Ліпецького було відзначено багатьма нагородами, у тому числі і державними: нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, Почесними грамотами Верховної Ради та Кабінету Міністрів України, Почесними грамотами Житомирської обласної державної адміністрації й обласної ради, відзнакою «Честь і слава Житомирщини», Почесними грамотами Бердичівської міської ради. Удостоєний Апостольської Благословенної Грамоти від Папи Римського Бенедикта XVI та багатьох інших відзнак.

Патріот України, благородна людина, він назавжди залишиться в наших серцях.

Колектив  компанії «Укрпиво» висловлює щирі співчуття усій сім’ї з приводу смерті Леона Романовича. Вічна  пам’ять і  Царство Небесне.