ПОСТ-РЕЛІЗ: ІНФОРМАЦІЙНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПРАКТИКУМ ТЕХНІЧНИХ КЕРІВНИКІВ

Інформаційно-консультативний практикум для головних інженерів, технічних директорів і технічних менеджерів підприємств АТ «УКРПИВО»

19 жовтня у місті Славута відбувся інформаційно-консультаційний практикум для головних інженерів, технічних директорів і технічних менеджерів підприємств пиво-безалкогольної галузі та солодового виробництва України на тему: «Використання сучасного енергозберігаючого обладнання, нові розробки в технології, охорона навколишнього природнього середовища на підприємствах пивобезалкогольної галузі».

Модератором цього заходу був Лавріненко Микола Олександрович-заступник генерального директора-головний інженер АТ «УКРПИВО»

Цей захід зібрав  42 технічних  керівників  підприємства пиво-безалкогольної галузі України та 38 керівників зарубіжних та вітчизняних компаній і фірм.
Організатором інформаційно-консультативного практикуму  була компанія «УКРПИВО», а приймаючою стороною ПАТ «Славутський солодовий завод», який входить до французької компанії «Суффле Груп» із 2004 року.

На запрошення генерального директора ПАТ «Славутський солодовий завод» Миколи Дубіни у даному заході взяв участь міський голова – Сидор Василь Богданович.

foto-uchasnikiv-5

Він привітав учасників практикуму та коротко ознайомив присутніх з історією міста, зазначивши, що Славута була типовим містечком ремісництва і торгівлі Правобережжя України і ще у 1633 році місто отримала Магдебурзьке право – право вільно здійснювати місцеве управління, а потім  детально зупинився на питанні створення Індустріального парку на території м. Славути.

В роботі практикуму взяв участь Президент Всеукраїнської асоціації роботодавців  України Биховець В’ячеслав Михайлович. В своєму виступі він привітав учасників цього дійства, побажав вдалої роботи, плідного спілкування  та розквіту пивоварної галузі. Також він  ознайомив слухачів із діяльністю асоціації роботодавців, якими питаннями вона займається та  акцентував увагу на давню співпрацю між асоціацією роботодавців та компанією «УКРПИВО» в питаннях підтримки розвитку та захисту пиво-безалкогольної галузі України.

foto-naradi-tehnichnih-kerivnikiv

Коренькова Галина Миколаївна – генеральний директор ПрАТ «УКРПИВО» в своєму виступі в першу чергу привітала всіх учасників практикуму зі святом Днем працівника харчової промисловості та вручила Дипломи Мінагрополітики та продовольства України, за підписом пана Кутового Т.В. наступним фахівцям: Дубіні М.І. –генеральному директору ПАТ «Славутський солодовий завод», Арещенкову С.В. –головному інженеру ПАТ «Славутський солодовий завод», Марковському Д.І. –головному інженеру Філії ПАТ «Карлсберг Україна» м.Київ, Васильєву С.М.-головному інженеру  ПАТ «Карлсберг Україна» м.Запоріжжя , Багінському Б.П.-технічному директору ТОВ «Пивоварня «Опілля», Кондратюку  А.К.-головному інженеру ТОВ «Павлівський пивоварний завод».

dsc_5369-2

Також Галина Миколаївна  зазначила, що такі заходи для технічних керівників підприємств пиво-безалкогольної галузі компанія «УКРПИВО» проводить щорічно на одному з найкращих підприємств галузі.  Галина Миколаївна розповіла слухачам про роботу підприємств в 2016 році, висвітлила проблемні питання, якими займається компанія «УКРПИВО», а також акцентувала важливість цього практикуму з вищеназваною темою. Підприємства повинні щоденно працювати над зменшенням використання енергоносіїв, шукати та впроваджувати альтернативні види палива в виробництві продукції, а також  впроваджувати техніку і технологію по збереженню  навколишнього природнього середовища.

dsc_5363

Презентацію «Етапи розвитку ПАТ «Славутський солодовий завод» зробив генеральний директор Дубіна Микола Іванович, який побудував свій виступ  на висвітлені етапів розвитку підприємства, починаючи з далеких 70-х років минулого сторіччя і до сьогоднішнього часу. На сьогоднішній день ПАТ «Славутський солодовий завод» є найбільшим виробником солоду ячмінного пивоварного в Європі.

Початкова потужність підприємства була 80 тис. т солоду в рік, а на даний час завод може виробити 178 тис. т солоду. На ПАТ «Славутський солодовий завод» впроваджени  міжнародні стандарти безпеки та якості ISO 9001, НАССР, ISO14001  та OHSAS18001, а в 2016 році підприємство пройшло аудит та впровадило  в дію ISO50001  (стандарт з енергозбереження  та енергоефективності).

Микола Іванович  зробив акцент на енергозберігаючих проектах, які вже працюють на заводі, один із яких було розпочато в 2013 році – це утилізація відходів виробництва (пил, солодові ростки та зернові відходи)   з подальшим їх спалювання в котлі, як біомаси. Завдяки спалюванню відходів, зменшилось використання природного газу на 40%.

Наступним проектом було реконструкція енергетичного обладнання та заміна застарілого енергоємного обладнання на сучасне, з меншим споживанням енергоносіїв.  Також проведена модернізація очисних споруд, що дало змогу  зменшити негативний вплив на навколишнє середовище.  Споживання води на технологічні потреби зменшились із 12м³ до 4м³ на 1т.

dsc_5374

Після виступу  Миколи Івановича  розпочали свої презентації  компанії, фірми–учасники.

3388-2-foto-iz-praktikumu

image1

Першим доповідачем було Представництво Спіракс-Сарко Лімітед. Їх тема презентації- «Використання теплообмінних апаратів Heatpipe на базі теплових труб для утилізації тепла димових газів парових котлів». Розпочав презентацію  Хомич Олександр, Голова Представництва Спіракс-Сарко Лімітед, а продовжив- Єрмаченко Дмитро, провідний інженер

Киселевський Олег Віталійович-генеральний директор ТОВ «Кезер Компресорен», який останні 3 роки постійно приймає участь презентував цього разу нову тему: «Технології Industry4.0 в автоматизації компресорних станцій KAESER».

Постійний учасник практикумів ТОВ «КХС Україна» в особі Письменний Олександр Юрійович– генерального директора розповів слухачам про:«Розвиток системи обслуговування клієнтів компанією КХС в Україні та в світі».

Граціан Пєпшовський-менеджер з прожажу КХС Корпопласт, Німеччина  розповів про нове покоління видувних машин, та виготовлення ПЕТ пляшки нового покоління для пива: Тема презентації-«Blomax Серія IV – видувна машина з найнижчими витратами енергії та найвищою ефективністю»

«Використання компонентів GEA в пиво-безалкогольній галузі»- Войтюк Юрій Іванович інженер з продажу ГЕА Україна/GEA Brewery Systems GmbH;

«Особливості використання холодильної техніки на пивзаводах»-Ковтун Ігор, інженер з продажів, компанія «ГЕА Україна» / «ГЕА Грассо»

«Екологічні методи очищення води. Водопідготовка для пивоварної галузі»- Садчиков Олександр Олексійович -директор ТОВ «Евровотер»

«Одноразова  ПЕТ-КЕГа-можливості виробництва на обладнанні ТОВ «ПЕТ ТЕХНОЛОДЖИС Україна», оптимізація витрат пивоварень» – Полянський Максим Юрійович, директор по маркетингу та розвитку ТОВ «ПЕТ ТЕХНОЛОДЖИС Україна»

Вперше в нашому практикуму приймала відома індійська компанія «Oriental Containers Ltd.» Компанія має бажання стати повноправним гравцем з продажу кронекорки та ПЕТ ковпачків. Судіп Сінгх -заступник генерального директора по виробництву та Раджеш Тотла генеральний менеджер по експорту презентували тему: «Ми робимо так, щоб зовні було так само добре, як і в середині». В Україні уже є представництво цієї компанії- це ТОВ  «Велком Імпекс» в особі директора Качру Аджай. Перші Контракти було підписано з ТОВ «Бердичівський пивоварний завод» та ТОВ «Пивоварня «Опілля».

foto-z-praktikumu

3388-1-foto-iz-praktikumu-2

 Мікусевич Валентина Якимівна – директор  ТОВ «А-Профі» презентувала  тему про: «Комплексний підхід компанії «А-Профі» до процесу виробництва пиво-безалкогольної продукції та солоду»

 Фредина Петро Ярославович, інженер ТОВ «Юнайтед Фільтрз»  зробив маленький екскурс в світ фільтрації повітря, газу, пару. Його тема презентації: «Презентація фірми Donaldson. Фільтрація пива та стисненого повітря/газів в пивоварному виробництві»

Наступного дня  учасники практикуму ознайомилися з виробничими дільницями самого потужного солодового заводу України ПАТ «Славутський солодовий завод».

dsc_0294

dsc_0301

Компанія «УКРПИВО»  висловлює свою щиру подяку керівництву та фахівцям ПАТ «Славутський солодовий завод»  за Європейський підхід в організації та проведенні практикуму для технічних керівників підприємств пиво-безалкогольної галузі України, а також всім фірмам-компаніям, фахівцям  підприємств галузі, які приймали активну участь в нараді.

dsc_0291

Бажаємо  всім фахівцям і їхнім колективам, фірмам, компаніям  хорошого бізнесу, благополуччя, якісної продукції  та розквіту.