Відбувся черговий Всеукраїнський день якості на ПАТ “ОБОЛОНЬ”

З 1 по 4 жовтня АТ «Укрпиво» на ПАТ «Оболонь» був проведений черговий Всеукраїнський день якості підприємств пивобезалкогольної галузі.

У заході прийняли участь 34 підприємства та організації, з них  – 25 підприємств пиво-безалкогольної галузі України, спеціалісти фірм з України, Росії, Данії та Ірландії, а також науковці з України та Росії – всього 95 учасників.

На семінарі було розглянуто актуальні теми:

– Підготування зернопродуктів до затирання. Способи затирання в залежності від використовуваної сировини і їх ефективність. Фільтрація заторів. Процеси, що відбуваються при кип’ятінні і охолодженні пивного сусла. Технологія охмеління пивного сусла. Раціональне використання хмелю і хмелепродуктів та їх вплив на якість пива.

– Сучасні аспекти бродіння, доброджування, дозрівання та фільтрування пива і  їх вплив на його стійкість;

– Технологічні методи контролю ефективної роботи варильного відділення. Використання освітлювачів і ферментних препаратів фірми Kerri Food Ingredseuts (Ірландія) для забезпечення якості готової продукції;

– Фактори, що впливають на вміст диметилсульфіду в пиві;

– Новий ферментний препарат для фільтрування від компанії DuPont Nutrition & Health (Дюпон);

– Система НАССР та її ефективність щодо забезпечення безпечності харчових продуктів. Спрощений підхід із застосування системи НАССР для операторів потужностей;

– Селекційні сорти пивоварних ячменів України. Характеристика та якість пивоварних ячменів урожаю 2013 року;

– Stabifix. Колоїдна стабілізація пива».

В рамках заходу відбулася дегустація 27 зразків пивобезалкогольної продукції, поданих підприємствами – учасниками Дня якості.

Також учасники Всеукраїнського дня якості ознайомилися з виробничими дільницями головного підприємства ПАТ «Оболонь».

Учасники заходу висловили глибоку повагу керівництву та фахівцям ПАТ «Оболонь» за теплу зустріч та бездоганну організацію проведення Всеукраїнського дня якості підприємств пиво-безалкогольної галузі на сучасному підприємстві високої культури і якості продукції світового рівня.