Відповідальне споживання

Глобальні соціальні ініціативи
Основні принципи
Меморандум «Про наміри розвивати партнерство та вживати заходів із профілактики продажу пива неповнолітнім»

Ми вважаємо за звій обов’язок інформувати всіх споживачів пива про обмеження щодо вживання пінного напою. На цьому сайті Ви зможете знайти корисну інформацію стосовно результатів досліджень вчених з різних країн про позитивні та негативні наслідки споживання пива, а також про те, як насолоджуватися пивом з відповідальністю.

Пам’ятайте:

  • Алкоголь можуть вживати лише повнолітні та здорові особи;
  • Чоловіку треба обмежити споживання алкоголю двома-трьома стандартними дозами на день, жінці – одною, максимум – двома.
  • Не споживайте спиртне перед тим, як сісти за кермо, або тоді, коли Ви керуєте автомобілем, а також при роботі з машинами та механізмами.
  • Не вживайте спиртне протягом вагітності.
  • Не вживайте алкоголь одночасно з ліками.
  • Не вживайте алкоголь на вулицях, на стадіонах, у скверах, парках і в інших суспільних місцях, крім підприємств торгівлі і громадського харчування, в установах охорони здоров’я, у навчальних та навчально-виховних установах, у громадському транспорті (враховуючи транспорт міжнародного сполучення), на зупинках транспорту, в підземних переходах, на закритих спортивних спорудах (крім пива у пластиковій тарі), у ліфтах і таксофонах, на дитячих майданчиках, на спортивних майданчиках, в приміщеннях органів державної влади та органів місцевого самоврядування, інших державних установах.

 

иконки

Піктограми, що розміщує їх на своїй продукції «САН ІнБев Україна»

УКРАЇНСЬКА ГАЛУЗЕВА КОМПАНІЯ ПО ВИРОБНИЦТВУ ПИВА , БЕЗАЛКОГОЛЬНИХ НАПОЇВ ТА МІНЕРАЛЬНИХ ВОД