Підсумки проведення науково-практичного семінару

5-6 грудня 2012 року  відбувся науково-практичний семінар для мікробіологів підприємств пивобезалкогольної галузі.

 

Провела семінар компанія «УКРПИВО». У заході взяли участь:

– Національний університет харчових технологій

– Інститут післядипломної освіти Національного Університету харчових технологій

– Всеросійський науково-дослідний Інститут продуктів бродіння і виноробної промисловості

– ДЦ «Украгростандартсертифікація»

– ТОВ «Сарторіус Україна»

– ТОВ «Donau lab Kiev»

– ТОВ «Колізей ХХІ»

– ТОВ «А-Профі»

– ТОВ «Лізоформ»

– ТОВ «ВіК-А»

– Мініпивоварня «Пиваріум»

На науково-практичному семінарі в м. Києві зібрались понад 60 спеціалістів пивоварного, безалкогольного та солодового виробництв України. На заході були присутні представники ПАТ «Карлсберг Україна», ПАТ «САН ІнБев Україна», ПАТ «Оболонь», Іноземне підприємство «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед», ДП ПАТ «Оболонь» – «Пивоварня Зіберта»,  ПрАТ «Ефес Україна», ПАТ «Хмельпиво», ПрАТ «Ровеньківський пивоварний завод», ТОВ «Бердичівський пивоварний завод», ПАТ «Уманьпиво», ТОВ «Кримеколайф», ТДВ «ЛИСПИ», ПАТ ПБК «Крим»,  ПАТ «Славутський солодовий завод»,  ПАТ «Славутський пивзавод», ТОВ «Східноукраїнська компанія МАЛТЮРОП», ТзОВ «Павлівський пивзавод», ТОВ «Ізмаїльська пивоварня», ТзОВ ТВК «Перша приватна броварня», ТОВ «Український Пивний Холдінг», ТОВ «Пінта Хаус»,  «Кристал GF», пивоварня «Пінта» та інші..

На семінарі важливе місце було відведене питанням мікробіологічного контролю в галузі, новинкам технологічного і лабораторного обладнання. За даною темою з доповіддю виступили:провідний науковий співробітник,доцент Всеросійського науково-дослідного Інституту продуктів бродіння і виноробної промисловості Лаврова В.Л.; ТОВ «Сарторіус Україна»,ТОВ «Колізей ХХІ»,ТОВ «А-Профі»,ТОВ «Донау Лаб».

З великою увагою слухачі сприйняли виступ начальника відділу – Головного метролога ДЦ «Украгростандартсертифікація» Примакової Г.А. Інформація щодо послуг цієї організації також розміщена на сайті.

Серед актуальних питань сьогодення – санітарія і гігієна на виробництві. За цією темою заслухали доповідь доцента кафедри біотехнології Інституту післядипломної освіти Національного Університету харчових технологій Королюка К.Є. Практичним підтвердженням стали презентації ТОВ «ВІК-А», ТОВ «Лізоформ».

На завершення теоретичної  частини  семінару  було проведено ознайомлення з технологічною схемою виробництва пива на  підприємстві «Пиваріум». Практичним досвідом роботи з розведення і використання чистої культури пивоварних дріжджів на своєму мініпідприємстві ПП «Лихолат М.А.» поділився головний технолог Лихолат М.А.

Відбулося урочисте вручення сертифікатів з підвищення кваліфікації.

Компанія «УКРПИВО» висловлює глибоку вдячність керівникам підприємств за участь у семінарі.

Бажаємо міцного здоров’я, успішної праці, високих трудових показників!

————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

ДЦ «Украгростандартсертифікація» є Головною організацію метрологічної служби Мінагрополітики України та Органом з атестації, уповноваженим здійснювати метрологічні роботи у галузі агропромислового комплексу сфери діяльності Мінагрополітики України

 

Мета атестації вимірювальних лабораторій полягає в запобіганні недостовірності результатів вимірювань та порушення умов проведення метрологічних робіт, встановлених чинним законодавством і нормативною документацією і як наслідок підвищенні якості продукції та конкурентоспроможності вітчизняного виробництва.

Вартість робіт – в середньому 3500-4000 грн. Остаточна вартість робіт з атестації визначається на договірних засадах з урахуванням витрат на витратні матеріали та відрядження.

Також надаються послуги по розробці комплекту документів лабораторії (Паспорт, Положення, Настанова з якості, Галузь атестації). Вартість – від 1500 грн, в залежності від кількості видів вимірювань.

 

Метрологічна атестація засобів вимірювальної техніки і випробувального обладнання забезпечує ефективне застосування та зниження ризику отримання помилкових результатів вимірювань.

Вартість атестації 1 одиниці ВО – 273,18 грн.

Атестація лабораторних сит (1 одиниця) – 73,39 грн.

 

ДЦ “Украгростандартсертифікація” є тримачем правдників галузевих нормативних документів, які розроблені за тематичними планами стандартизації Міністерства аграрної політики України за кошти Державного бюджету, веде галузевий реєстр цих нормативних документів, надає інформацію про їх наявність, застосування, чинність та забезпечує копіями.

Вартість послуг:

Копія НД на електронному носії – 32,61 грн.

Копія НД на паперовому носії – 4,87 грн./аркуш + вартість поштових витрат.

Актуалізація фонду НД заявника – 203,86 грн. за 50 одиниць

 

04112, м. Київ, вул. О.Теліги, 8, 4 поверх.

 

Телефони: (044) 501-13-48 (багатоканальний/факс)

(044) 440-21-60 (відділ стандартизації та метрологічного нагляду)

(044) 440-03-00 (відділ атестації та метрології)

(044) 440-50-22 (відділ сертифікації)

Веб-сайт: agrosert.ho.ua

E-mail: agrosert@bіgmir.net

Директор: Гаценко Сергій Вікторович