ПОСТ-РЕЛІЗ: ІНФОРМАЦІЙНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПРАКТИКУМ

28-30 листопада  2018 р. ПрАТ «УКРПИВО» спільно із  Національним університетом харчових технологій провели щорічний   інформаційно-консультаційний  практикум з підвищення кваліфікації  інженерів-мікробіологів, технологів пиво-безалкогольної галузі, спеціалістів з якості продукції на тему: «Регулювання безпечності та якості продукції пиво-безалкогольної галузі в Україні та ЄС та способи забезпечення відповідності  її законодавчим актам. Діяльність вимірювальних лабораторій в умовах чинного законодавства в області метрології».

На практикум зібралося  72 спеціаліста від 37 пивоварень  з різних куточків України,  яких гостинно прийняв Національний Університет харчових технологій.

Засідання  відкрила генеральний директор ПрАТ «УКРПИВО»  Коренькова Галина Миколаївна, яка привітала присутніх з початком навчання  і підвела підсумки роботи галузі за 10 місяців поточного року.

Від Національного Університету харчових технологій з вітальним словом до слухачів звернувся завідувач кафедри  біотехнології продуктів бродіння та виноробства Куц Анатолій Михайлович.

За програмою практикуму з доповідями виступили науковці  ДП «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І. Медведя Міністерства охорони здоров’я   України», Київського Національного Університету      ім. Тараса Шевченка , Національного університету харчових технологій. Цікавими та інформативними були роз’яснення спеціалістів ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» щодо чинного законодавства України в сфері регулювання безпечності і якості продукції пиво-безалкогольної галузі, а також важливою темою обговорення стали  санітарно-профілактичні  заходи на підприємстві.

Змістовними  доповідями щодо інтенсифікації технологічних процесів порадували нас і молоді науковці-  аспіранти кафедри біотехнології продуктів бродіння та виноробства Національного університета харчових технологій .

Практикум супроводжувався демонстрацією сучасного лабораторного обладнання та приладів   для проведення фізико-хімічних та мікробіологічних вимірювань.

Для мініпідприємств галузі спеціалісти Головної вимірювально-технологічної лабораторії ПрАТ «УКРПИВО» організували 30 листопада день консультацій та тестування готової продукції. Але основною подією третього дня практикуму стало навчання  флейвористики (або прикладної сенсорики), яку провели експерти з якості продукції.

Компанія «УКРПИВО» вітає  всіх слухачів з успішним закінчення навчання, бажає міцного здоров’я та успіхів в роботі!