ПОСТ-РЕЛІЗ: інформаційно-консультаційний практикум

Вітаємо, колеги!!!

        04-05 грудня  2019 р. ПрАТ «УКРПИВО» провело спільно із Інститутом післядипломної освіти НУХТ  щорічний   інформаційно-консультаційний  практикум з підвищення кваліфікації  інженерів-мікробіологів, технологів пиво-безалкогольної галузі, спеціалістів з якості продукції на тему: «Законодавство України щодо безпечності та якості  продукції пиво-безалкогольної галузі за принципами НАССР. Сучасні підходи до експертизи та контролю якості ».

В роботі практикуму взяли участь спеціалісти всіх підприємств галузі,  яких гостинно прийняв Національний Університет харчових технологій.

Засідання  відкрила генеральний директор ПрАТ «УКРПИВО»  Коренькова Галина Миколаївна, яка привітала присутніх з початком навчання  і окреслила задачі, які стоять перед виробниками.

Від Національного Університету харчових технологій з вітальним словом до слухачів звернувся   проректор з наукової роботи, професор, д.т.н. Шевченко Олександр Юхимович.

Цікавими та інформативними були доповіді щодо змін в сфері стандартизації систем НАССР, маркування алкогольних напоїв, мікробіологічних аспектів сировини та готової продукції, технології холодного охмелення пива. Доповнювали їх презентації провідних фірм-постачальників лабораторного обладнання та приладів  для проведення фізико-хімічних та мікробіологічних методів контролю.

06 грудня для мініпідприємств галузі спеціалісти Головної вимірювально-технологічної лабораторії ПрАТ «УКРПИВО» провели  день консультацій та тестування готової продукції.

Компанія «УКРПИВО» вітає  всіх слухачів з успішним закінчення навчання, бажає всім міцного здоров’я та успіхів в роботі, святкового новорічного настрою!