ПОСТ-РЕЛІЗ: ІНФОРМАЦІЙНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПРАКТИКУМ

Шановні колеги!
06-07 грудня 2017 року компанія «УКРПИВО» разом з ІПДО НУХТ провели інформаційно-консультаційний практикум на тему: «Державний контроль у сфері безпечності та якості продукції пиво-безалкогольної галузі за європейськими засадами (Закон України 2042-VIII від 30.06.2017 р. «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», накази Мінагрополітики України № 41 від 06.02.2017р., № 42 від 06.02.2017 р., № 590 від 01.10.2012р.). Законодавчі та організаційні основи метрологічної діяльності. Інноваційні напрямки розвитку лабораторної техніки», який був призначений для підвищення кваліфікації начальників виробничих лабораторій, мікробіологів, хіміків, технологів, спеціалістів з якості продукції пиво-безалкогольної галузі України.
Традиційно практикум проходив в Національному Університеті харчових технологій, де зібралося 83 спеціалісти від 48 підприємств.
Засідання відкрила генеральний директор ПрАТ «УКРПИВО» Коренькова Галина Миколаївна, яка привітала присутніх з початком практикуму і зосередила увагу слухачів на стані галузі.


Від Національного Університету харчових технологій з вітальним словом до слухачів звернулися проректор з наукової роботи, професор, д. т. н. Шевченко Олександр Юхимович та директор навчально-наукового інституту харчових технологій Кочубей-Литвиненко Оксана Валер’янівна.

Особливою увагою були відмічені доповіді експертів ДП «Укрметртестстандарт», які ознайомили учасників з основними положеннями державних документів,

процедурами проведення контролю та повірки законодавчо-регульованих засобів вимірювальної техніки.

За програмою практикуму виступили науковці Київського Національного Університету ім. Т. Шевченка та Інституту мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАНУ, к.б.н. Ці доповіді доповнювали одна одну, так як були присвячені питанням контамінації сировини та готової продукції як бактеріями, так і мікроскопічними грибами.


Цікавою виявилася інформація наукових співробітників кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства Національного Університету харчових технологій щодо нових культур дріжджів і молочнокислих бактерій для виробництва хлібного квасу. Презентувалися нові технології виробництва безалкогольних напоїв.
Належним чином були розглянуті питання санітарно-профілактичних заходів на підприємстві.


Передові фірми-постачальники лабораторного обладнання для проведення фізико-хімічних та мікробіологічних методів контролювання безпечності та якості продукції демонстрували свої інновації безпосередньо в аудиторії.
Новизною практикуму стала доповідь психолога щодо відносин учасників виробничого процесу.
Для 25 мініпідприємств галузі спеціалісти Головної вимірювально-технологічної лабораторії ПрАТ «УКРПИВО» організували 08 грудня практичні заняття, консультації та тестування готової продукції.
Компанія «УКРПИВО» вітає всіх учасників практикуму з успішним закінченням навчання.
Напередодні новорічних і різдвяних свят, шановні колеги, побажаємо один одному міцного здоров’я, трудових успіхів, чарівних посмішок , здійснення бажань, мрій і миру!