ПОСТ-РЕЛІЗ: СВЯТО ПИВА 2016

«СВЯТО ПИВА» – це унікальне свято, яке започаткувала та проводить вже більше 20 років Українська галузева компанія по виробництву пива, безалкогольних напоїв та мінеральних вод “УКРПИВО”, яка виступає виразником загальних інтересів виробників пиво-безалкогольної продукції та солоду, виконує функції координуючого органу з питань технології та якості продукції, розповсюдження наукової та економічної інформації. Для компанії стало традицією підводити підсумки діяльності пиво-безалкогольної галузі проведенням “СВЯТА ПИВА”, яке включає в цьому році ХІХ Міжнародний конкурс якості пива, безалкогольних, слабоалкогольних напоїв, мінеральних та питних вод, солоду пивоварного.

Напередодні Свята, 10-11 серпня, працювало Міжнародне журі, до складу якого були запрошені професійні експерти з Литви, Білорусі, Молдови та українські дегустатори. На міжнародний конкурс було представлено підприємствами 116 зразків продукції.
Учасники конкурсу отримали 59 золотих, 30 срібних та 6 бронзових медалей. Почесними кубками, крім підприємств, були нагороджені Національний університет харчових технологій та Інститут сільського господарства «Полісся» – за значний вклад в розвиток пиво-безалкогольної галузі. Гран-Прі було присуджено 17 виробникам. Найголовнішими нагородами- «Бурштинова зірка» – за найбільший приріст продукції стабільної якості, нагороджено два підприємства- ПАТ «Фірма «ПОЛТАВПИВО» та Іноземне Підприємство «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед».

Урочиста церемонія нагородження і оголошення переможців відбулася 26 серпня 2016 року у Виставковому Центрі «АККО Інтернешнл», м. Київ. Були присутніми 175 учасників. Почесні гості такі як: Сазонов Д.В., Оскольський В.В., Забловський А.В., Биковець В.М., Юхновський О.І., Калита П.Я., Перетятько П.В., Хомічак Л.В. мали можливість вручати високі нагороди переможцям. Гостей заходу зустрічав Національний академічний оркестр народних інструментів України. У програмі приймали участь заслужені діячі культури, мистецтв України, лауреати міжнародних конкурсів, професійний музичний колектив (камерний оркестр), соліст Національної опери України та солістка Національної Хорватської опери.
Під звучання фанфари було піднято прапор компанії «УКРПИВО», що надихає також на втілення самих рішучих питань пиво-безалкогольної галузі та виробництво її продукції на благо нашої країни.

Українська пиво-безалкогольна продукція завдяки високій конкурентоздатності, якості та оригінальному оформленню знана та відома не тільки в Україні, але й далеко за її межами.