Пост-реліз: Всеукраїнський день якості підприємств пиво-безалкогольної галузі

На пивоварному заводі ТОВ «Рівень ЛТД» 5-6 жовтня 2016 року відбувся науково-інформаційний практикум «Всеукраїнський день якості підприємств пиво-безалкогольної галузі».

В м. Рівне на пивоварному заводі ТОВ «Рівень ЛТД» 5-6 жовтня 2016 року відбувся науково-інформаційний практикум «Всеукраїнський день якості підприємств пиво-безалкогольної галузі» (далі – День якості).

В цьому заході прийняли участь більше 75 фахівців з 34 підприємств пиво-безалкогольної галузі – директорів з виробництва, директорів з якості, головних технологів (головних пивоварів), начальників лабораторій та інших спеціалістів з технології та якості з усієї України.

Щорічний День якості став платформою обговорення актуальних питань з технології, безпечності та якості пиво-безалкогольної продукції та пошуки шляхів вирішення проблем галузі.

В Дні якості прийняли участь представники влади – секретар Рівненської міської Ради Паладійчук Сергій Богданович та Директор департаменту продовольства Мінагрополітики України Мороз Микола Анатолійович.

Представники влади підтримали пивоварів і побажали успіхів у роботі.

Виступили та привітали учасників Дня якості генеральний директор Компанії «Укрпиво» Коренькова Галина Миколаївна та директор пивоварного заводу ТОВ «Рівень ЛТД» Года Мар’ян Адамович.

Продуманий був порядок денний роботи. Освітлені питання показників солоду та хмелю з врожаю 2016 року, як основної сировини для пива.

Уміло ці доклади висвітлили фахівці Національного університету харчових технологій, к. т. н. Хіврич Борис Іванович та к.т.н. Роздобудько Борис Валерійович.

Зі знанням сьогоднішнього дня розвитку хмелярства в Україні надала інформацію к. т. н. Проценко Лідія Василівна – начальник відділу біохімії хмелю та пива Інституту сільського господарства Полісся НААН України.

Питання з безпечності та якості продукції дохідливо виклала провідний інженер науково-дослідного відділу з розробки та технологічної перевірки стандартів управління навчальної та міжнародної стандартизації ДП «УкрНДНЦ» Кохан Світлана Василівна.

Також виступили представники фірм «A-PROFI Group»LTD, «Bilek Filtry» (Чехія), ТОВ «Юнайтед Фільтрс», де були висвітлені питання фільтрування пива і шляхи стабілізації та освітлення пива.

Другого дня Дня якості проведена закрита дегустація 27 зразків пива та 2 зразків безалкогольних напоїв, поданих підприємствами галузі.

До складу дегустаційної комісії увійшли фахівці пивовари та з контролю якості продукції, всього 15 спеціалістів. Дегустацію очолила генеральний директор Компанії «Укрпиво» Коренькова Галина Миколаївна. Результати дегустаційної комісії будуть опрацьовані та висвітлені на сайті до 20 жовтня 2016 року.

Учасники Дня якості ознайомилися з виробничими цехами ТОВ «Рівень ЛТД» та відвідали мініпивоварню «КАНТ».

Після вирішення виробничих питань була проведена оригінальна культурна програма – екскурсія по Дубенському замку.

Завершився День якості 6 жовтня 2016 року.