Промінь сонця у бокалі

Кожен майстер своєї справи бажає отримати визнання і прийняти заслужену нагороду за своє творіння – в цьому одвічний рушій життя та прогресу. Це, природньо, надихає на нові звершення в пошуках досконалості, якій не має меж. Особливо, коли йдеться про створення життєдайного прадавнього напою, який так і звався «живим хлібом», що багато століть надихає майстрів на пошук нових технологій і рецептур.

І, мабуть, символічно, що саме навесні, коли природа пробуджується після важкого зимового сну, радіє теплу і сонячному світлу, вже втретє пройде Всеукраїнський професійний конкурс “Грані якості-2017» під девізом: «Промінь сонця у бокалі». Тому:

Шановні  керівники  та  технологи  мініпідприємств України!

Компанія «УКРПИВО» запрошує Вас  прийняти участь в  III Всеукраїнському професійному  конкурсі  «Грані якості – 2017», в рамках якого 18 травня 2017 року  відбудеться закрита дегустація представлених напоїв (пива, безалкогольної продукції, в тому числі квасу).

  З метою визначення кращої пиво-безалкогольної  продукції  мініпідприємств  України компетентне журі проведе незалежне фахове оцінювання , за результатами якого  відбудеться урочисте  нагородження переможців конкурсу золотими, срібними, бронзовими медалями, спеціальними відзнаками за  номінації «За стабільну якість», «Особливий напій 2017 року», а також вперше – «Кращий майстер».

Зразки продукції зі супровідною документацією (Додаток 1.)  подаються на конкурс  з 10.05.- 16.05.2017 року за адресою: 01001, м. Київ, ПрАТ «УКРПИВО», вул.. Мала Житомирська, 3-А, кімн. 330.

Заявки на участь в заході і більш детальна  інформація за тел.. 050-385-27-21; 067-167-01-69; 063-077-08-14 ( ПрАТ «УКРПИВО», Давиденко Галина Борисівна, gb-davidenko@ukrpivo.com).