29 березня 2016 року проводить перше засідання школи майстерності пивоваріння

18.03.2016 №  20-01/06   Керівникам,  технологам, бухгалтерам і економістам мініпідприємств

                        Шановні колеги!

АТ «УКРПИВО» висловлює Вам свою повагу та повідомляє про наступне:

Компанія «УКРПИВО» 29  березня  2016 року проводить перше засідання школи майстерності пивоваріння у форматі інформаційно-консультаційного практикуму з підвищення кваліфікації  керівників,  технологів, бухгалтерів і економістів мініпідприємств галузі.

Метою навчання є надання практичної  допомоги мініпідприємствам галузі з покращання якості продукції, а також підготування найкращих зразків для участі в

 II Всеукраїнському конкурсі з якості  пивобезалкогольної продукції виробництва мініпивоварень «Грані якості – 2016»,  так як в цьому році вводяться додатково наступні номінації: « Найкраще пиво, виготовлене за класичною технологією з використанням чистої культури дріжджів» і «За стабільно високу якість пива».  Програмою практикуму передбачається виступ  науковців  з технологічних та економічних питань , зустріч з незалежним експертом-консультантом з питань оподаткування,  постачальниками сировини для пивоваріння, спеціалістами з проведення санітарно-профілактичних заходів.   Передбачається проведення закритої дегустації  зразків пивобезалкогольної продукції для всіх учасників заходу, а також  за бажанням – конфіденційне мікробіологічне дослідження представленої продукції.

Для участі в дегустації необхідно надати зразки в об’ємі 5 пляшок місткістю 1 літр кожного сорту пива. Продукція повинна бути надана за адресою проведення практикуму.

По закінченні заходу всім учасникам будуть видані сертифікати з підвищення кваліфікації Інституту післядипломної освіти Національного Університету харчових технологій.

Заняття будуть проходити  за адресою: м. Київ, площа Перемоги, 3, універмаг «Україна», 4 поверх, 7 рівень паркінга, паб «Шульц».

Початок реєстрації учасників 29 березня 2016 року з 9-30.

Про участь у практикумі  просимо Вас повідомити  в АТ «УКРПИВО» до 22.03.2016 року за електронною адресою :

gb-davidenko@ukrpivo.com.

 

З повагою,

Генеральний директор                                                  Г.М. Коренькова

 

Вик. Давиденко Г.Б.

тел.: 050-385-27-21